Меню KDT

• kz
  • ru
  • en
  •  Акцияның мақсаты - оқумен қамтылмаған балаларды анықтау, аз қамтылған және көп балалы отбасылардың, жетім және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға жаңа оқу жылына дайындық кезеңiнде қолдау көрсету. Қайырымдылық акциясы барысында мұқтаж балаларға қажет мектеп формасы, спорт киімдері мен мектепке қажеттi оқу құралдар табыс етіледі.

« №25 жалпы білім беретін орта мектеп» 2021 жылдың 1 қыркүйегіне оқушыларды мектеп формасымен, кеңсе тауарларымен киім- кешек заттарымен қамтамасыз етуді қолға алынды. Ең бірінші «Мектепке жол акциясын» жүзеге асыру үшін жоспар құрылып, мектеп директорымен бекітілді.

Педагог-психолог: Таласпаев А.Ш.

Суицид түсінігі қазіргі таңда бәрімізге белгілі ашық айтылуы керек мәселелердің бірі. Көбіне суицидтік мінез – құлық жасөспірімдерде байқалады. Бұл құбылыс жасөспірімдердің жас ерекшеліктерімен байланысты келеді. Соған орай мектеп психологы А.Ш.Таласпаевтың ұйымдастырылуымен 8-11 сыныптар аралығында «Суицид – өте қауіпті дерт»  тақырыбында жұмыстар жүргізілді.

Педагог-психолог: Таласпаев А.Ш.

Кибербуллинг

Жас мамандармен психологиялық тренинг
    Тақырыбы: «Заманауи жас маман»
    Мақсаты:
    Жас ұстаздардың біліктілігін, жан-жақты өз кәсібінің шебері екендігін сынау арқылы, оларды іскерлікке, мәдениеттілікке, өз кәсібіне үлкен жауапкершілікпен қарауға бар күш жігерін жұмсауға баулу.
    Фото

2021 жылдың   19   қаңтар күні     Padlet тақтасын қолданана отырып  9 -11 сынып оқушылары  арасында  «Сенің құқығың»   атты  кездесу өтті.

Ондағы  мақсат : Оқушылардың құқықтық сауаттылығын арттырып, құқық бұзушылық және қылмыс белгілерімен, түрлерімен таныстыру, жасөспірімдердің құқықтары мен міндеттерімен таныстыру. Бүгінгі құқықтық мемлекет құрамыз деген заманда әрбір адам өз құқықтарын жете біліп, жалпы заң білімі саласынан мағлұмат алғаны дұрыс. Заңды аттамай, тура жолмен жүріп, еліне адал қызмет еткен азамат қана мұратына жетеді. Сондықтан заңды білу – заман талабы.

«Бүкіл Әлем мен үшін»

«Салауатты сау әлем»

Список пуст

Послание
    Президента

Рухани жаңғыру

В чем, на Ваш взгляд, заключается готовность ребёнка к школе?